יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
בניית שכונת מגורים

בניית שכונת מגורים לאוכלוסיית המרכיב האיכותי בצהל התפתחותה של יקנעם וקרבתה למרכז הארץ לא נעלמה גם מעיני משרד הביטחון, ובמשרד מקודם פרויקט שיזם ראש העיר סימון אלפסי להקצאת יחידות דיור בשכונת שער הגיאבניית שכונת מגורים לאוכלוסיית המרכיב האיכותי בצהל
התפתחותה של יקנעם וקרבתה למרכז הארץ לא נעלמה גם מעיני משרד הביטחון, ובמשרד מקודם פרויקט שיזם ראש העיר סימון אלפסי להקצאת יחידות דיור בשכונת "שער הגיא" ביקנעם לטובת אוכלוסיית אנשי קבע אותם מגדיר משרד הביטחון "כאוכלוסיית המרכיב האיכותי בצה"ל, קרי קצינים, לוחמים וטכנולוגים צעירים (עד גיל 35) מקרב האיכותיים ביותר בצה"ל".
הפרויקט פרי יזמתו של ראש העיר סימון אלפסי, אשר פועל ביחד עם ראש מנהלת פרויקטי מגורים אל"מ שרונה הרשקו נעשה מתוך כוונה להביא לשכונה הירוקה משפחות צעירות, והוא קיבל את כל האישורים הנחוצים ממינהל מקרקעי ישראל, משר הביטחון וממשרד הבינוי והשיכון. בימים אלו מגובשים כל הסיכומים ושיווק הפרויקט ייצא לדרך.
אין המדובר באפשרות של בניית בית באופן עצמאי אלא - על פי הפרויקט יוקמו בשכונה האקולוגית "שער הגיא" כ – 140 יחידות דיור צמודות קרקע, ואלו יוקצו למשרתים בכוחות הביטחון באמצעות צה"ל. שר הביטחון, אהוד ברק אישר את הפרויקט ואף נתן את ברכת דרכו.
תמורת ההצטרפות לפרויקט המגורים מתחייב משרת הקבע לחתום על הארכת שירות של 5 שנים במצטבר, בנוסף לכל התחייבות קודמת שלו. בנוסף לכך מתחייב המשרת שלא למכור את ביתו למשך 5 שנים מיום האכלוס.
ראש העיר סימון אלפסי:
"השילוב של עיר  צעירה, מתפתחת ומשגשגת עם מערכות עירוניות מצוינות ובניית שכונה ירוקה ואקולוגית הוא שילוב מצוין ורבים רוצים להיות חלק ממנו. אני פועל רבות לקידום הפרויקט כדי שיקנעם תמשיך להיות עיר צעירה. אני שמח שצה"ל מעוניין להביא ליקנעם אוכלוסייה איכותית וצעירה. אני פועל כבר תקופה ארוכה מול מינהל מקרקעי ישראל ומול משרד הבינוי והשיכון במטרה למצוא דרך כדי לתת עדיפות לדור הצעיר מהעיר שגדל פה על מנת שישתקע ביקנעם ויבנה פה את ביתו. "
2011-05-19

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות