יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
בניית 270 יחידות דיור ביקנעם

ביוזמת ראש העיר יתקיים ב- 6.2 מפגש עם הקבלנים הזוכים במסגרת פרויקט מחיר למשתכן פרויקט מחיר למשתכן אשר במסגרתו נענה שר הבינוי והשיכון ח כ אריאל אטיאס לבקשתו של ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי לבנות יחידות דיור לצעירים ביישוב והוחלט שייבנו ביקנעם כ- 270 יחידות דיור בשכונת שער הגיא.אלפסי למען הצעירים - בניית 270 יחידות דיור ביקנעם. :
ביוזמת ראש העיר יתקיים ב- 6.2 מפגש עם הקבלנים הזוכים במסגרת פרויקט "מחיר למשתכן"
פרויקט "מחיר למשתכן" אשר במסגרתו נענה שר הבינוי והשיכון ח"כ אריאל אטיאס לבקשתו של ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי לבנות יחידות דיור לצעירים ביישוב והוחלט שייבנו ביקנעם כ- 270 יחידות דיור בשכונת "שער הגיא" צובר תאוצה והקבלנים שזכו  החלו בהכנת תכניות ובהגשתם לוועדה לתכנון ובנייה לקבלת היתר. אלפסי שוחח בימים האחרונים עם שלושת הקבלנים שזכו: "אחים "שגראוי", שתית" ו"קן התור" והדגיש בפניהם שמדובר בפרויקט חשוב מאוד ושהעירייה תעמוד ותפקח מקרוב  כך שהבנייה תהיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר כנהוג ביקנעם, וכי הוא לא יסכים לבנייה זולה כמקובל במקומות אחרים במסגרת פרויקטים מן הסוג הזה. הקבלנים מצידם צפויים להתחיל לפרסם ולשווק את יחידות הדיור בסביבות חודש יוני השנה כשבמקביל יפרסם משרד הבינוי והשיכון בהתאם לתקנון שלו  את הקריטריונים, וביניהם עדיפות למשרתים בצה"ל, זוגות נשואים עם ילדים וכיוצ"ב.
על פי ההערכות דירה בת 3 חדרים בגודל של 80 מ"ר צפויה לעלות כ- 730-700 אלף ₪ במסגרת הפרויקט, ומחירה של דירת ארבעה חדרים צפוי לנוע בין 900-850 אלף ש”ח, וזאת על בסיס של 8500 ₪  כולל  מע"מ למ"ר.
פרויקט "מחיר למשתכן" הינו פרויקט ייחודי בו  המדינה מעניקה לזכאים 50% על הקרקע, ומחיר הבנייה קבוע מראש. במסגרת הבנייה ייבנו דירות בנות 80, 90 ו- 100 מ"ר ואלו יימכרו בהוזלה מיוחדת עבור זוגות צעירים וזכאים. ההוזלה המיוחדת צפויה לתת הנחות משמעותיות שעשויות להגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים לכל דירה. במסגרת הפרויקט  הקבלנים הזוכים הם אלה שמציעים את מחיר הדירה הסופי הנמוך ביותר ("מכרז הפוך") והתחרות על המחיר הנמוך ביותר יחד עם ההנחה על הקרקע מאפשרת הנחות משמעותיות. במסגרת הפרויקט תבנה חברת  "שתית" 98 יחידות דיור, "אחים שגראוי" ייבנו 95 יחידות דיור, ו-"קן התור" ייבנו 87 יחידות דיור.
ביוזמת ראש העיר סימון אלפסי ובהובלת מרכז הצעירים יתקיים בתרבותא  ב: 6.2 מפגש בהשתתפות משרד הבינוי והשיכון, הקבלנים הזוכים, אדריכלים וזוגות צעירים שמעוניינים לרכוש דירה במסגרת הפרויקט. במהלך המפגש יציג כל קבלן את הפרויקט שלו והמשתתפים יוכלו לקבל כל מידע שיחפצו.
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"אני מברך על התקדמות הפרויקט ועל האפשרות להעניק לזוגות צעירים ולצעירי היישוב דירות במחירים סבירים. הודות לפרויקט המחירים צפויים לרדת בעשרות ואף מאות אלפי שקלים. אני מאמין שתוך שנה וחצי מהיום תהיה בשער הגיא שכונה פורחת ומשגשגת. בזמן הזה נמשיך לקדם את בנייתם של מוסדות ציבור, חינוך ספורט ותרבות, כך שהדיירים החדשים יכנסו לשכונה וייהנו ישר משירותים מלאים. הדגשתי בפני הקבלנים הזוכים  שיש להקפיד על בנייה איכותית כפי שהעירייה דורשת. יזמתי את המפגש על מנת שניתן יהיה לקבל את כל המידע מכל הגורמים במקום מרוכז אחד."

 


2013-01-21

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות