יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
מזנון האגודה למען החייל ביקנעם בקניון G

מזנון האגודה למען החייל בקניון G יקנעם אוהבת את חיילי צה ל, ובטקס מיוחד במעמד ראש העיר סימון אלפסי, חברי מועצת העיר, הרב נועם דקל, מנכ ל האגודה למען החייל תא ל במיל' אילן טל, מנהל מרחב צפון באגודה אל מ במיל יוסי בנין, מנכ"ל אוסם עמית רון, מנכ"ל מתחמי G בצפון יגאל אורן, מנכ ל הקניון יגאל איתן, יו ר סניף האגודה ביקנעם דובי זייטלבך, מתנדבות ומתנדבי האגודה ותושבי העיר נחנך מזנון האגודה במתחם.מזנון האגודה למען החייל בקניון   ביקנעם G
יקנעם אוהבת את חיילי צה"ל, ובטקס מיוחד במעמד ראש העיר סימון אלפסי, חברי מועצת העיר, הרב נועם דקל, מנכ"ל האגודה למען החייל תא"ל במיל' אילן טל, מנהל מרחב צפון באגודה אל"מ במיל יוסי בנין, מנכ"ל אוסם עמית רון, מנכ"ל מתחמי G בצפון יגאל אורן, מנכ"ל הקניון יגאל איתן, יו"ר סניף האגודה ביקנעם דובי זייטלבך, מתנדבות ומתנדבי האגודה ותושבי העיר נחנך מזנון האגודה במתחם G ביקנעם.

ראש העיר סימון אלפסי בירך ואמר שיקנעם מצדיעה לצה"ל ולחיילים שלה ושמחה לעשות למען חיילי צה"ל שתורמים רבות למדינה. אלפסי שיבח את יו"ר הסניף ביקנעם ואת צוות המתנדבות והמתנדבים ואמר שהם הכניסו לכאן רוח ונשמה. מנכ"ל האגודה למען החייל תא"ל במיל' אילן טל אמר שהם אנשים טובים באמצע הדרך שעוזרים לחיילים. טל הודה לכל השותפים שעוסקים בתרומה לקהילה והוסיף שיש פה אמירה שהיא ערכית בנושא של סולידריות חברתית. טל שיבח את רה"ע ואת העירייה בהיותם שותפים נפלאים לדבריו. מנהל מרחב צפון באגודה, אל"מ במיל יוסי בנין אמר שבאגודה מכירים ראשי ערים רבים שרצו להקים סניף בתחומם ואפילו פרוטוקול היה, ופה ביקנעם ראש העיר רצה והוא לא זוכר אם היה פרוטוקול אבל יש פה סניף לתפארת. בנין ציין שהסניף ביקנעם הוא רב זרועי ומטפל בכל החיילות והדגיש שהסניף הופך למרכזי והוא דוגמא ומופת. בנין הודה לרה"ע על הרוח שהוא מוביל. מנכ"ל אוסם עמית רון ציין שאוסם חוגגת 70 שנה, ו-40 שנות ידידות עם יקנעם, והוא מודה לראש העיר. רון ציין שבאוסם גאים להיות בעיר נהדרת שצומחת ומתפתחת כמו יקנעם והוסיף שאוסם שמחה לתת ולעשות למען חיילי צה"ל. מפקד במרחב הגבול בירושלים ותושב יקנעם יניב לוגסי אמר שהוא שמח להיות עם מתנדבי האגודה, וביקנעם כמו אצלם מחנכים לאהבת הארץ ולנתינה. מנכ"ל קניון G ביקנעם אמר שלתרום זו זכות והוא מודה על הזכות להיות שותף. יו"ר סניף האגודה ביקנעם, דובי זייטלבך אמר שיקנם מחזירה אהבה לחיילי צה"ל ולכוחות הביטחון וכאן החיילים ייהנו מאוכל ושתייה בחינם ועם חיוך ואהבה. זייטלבך שיבח את המתנדב משה בוקובזה על מסירותו הרבה. היו"ר הודה לרה"ע על היותו שותף אמת שאוהב אהבה אינסופית את החיילים ואנשי כוחות הביטחון והודה למנכ"ל G ולכל השותפים ואמר שכולו תקווה שהסניף כאן ישמש דוגמא לשאר הסניפים. מתנדבת האגודה רותם סון הודתה לדובי על כל עשייתו ותרומתו ועל כך שערך הנתינה מנחה אותו תמיד. רב חב"ד ביישוב, הרב נועם דקל אמר בראי חג פורים שהמן כמו שונאי ישראל רבים רצה להשמיד את עם ישראל, אולם הבורא לא איפשר לו, והוסיף שלעם ישראל יש סיוע משמיים בכל המלחמות והמאבקים ויש לו שומר נאמן. הרב דקל ציין שעם ישראל כולו זה עם אחד ומשפחה אחת וכולנו דואגים לחיילים היקרים שמוסרים את נפשם למען עם ישראל. הרב בירך את חיילי צה"ל ולאחר מכן נערך טקס קביעת המזוזה ע"י הרב וטקס גזירת הסרט וכולם הרימו לחיים ואיחלו שנדע רק ימים של שלום. החלק האמנותי כלל קטעים מוזיקליים של מתנדבי האגודה ביקנעם יואל ולורי.
ראש העיר, מר סימון אלפסי :
"יקנעם ידועה באהבתה המיוחדת לחיילי צה"ל ולחיילי העיר ואנו שמחים לארח במתחם היפיפה הזה את חיילינו היקרים בדרכם לבסיס או בחזרתם הביתה. בשבילנו זו זכות ענקית לתת לחיילים. בורכנו בסניף דומיננטי שפועל רבות ומחלק אלפים של משלוחי מנות במשך כל השנה לחיילי צה"ל. אני מודה לאגודה למען החייל, לדובי, להנהלת קניון G, לאוסם, ולכל השותפים והתורמים, המתנדבות והמתנדבים על פעילותם המסורה והמבורכת למען חיילינו".
יו"ר סניף האגודה למען החייל ביקנעם, מר דובי זייטלבך:
"גולת הכותרת והחלום היו הקמת תחנת ריענון לחיילים בקניון ג'י אשר מהווה נקודת חניה מרכזית,  ללא עלות כספית , בייחוד במצב כלכלי  בו אנו שרויים כאשר יש הרבה חיילים אשר אין באפשרותם לרכוש אוכל ושתיה בעודם בדרכים ואצלנו הם מקבלים זאת בחינם ועוד בתוספת חיוך טוב, חיבוק ואהבה. אין זה סוד כי אנו רואים בחיילים נכס עיקרי , לכן אך טבעי הוא שנשאף להמתיק להם את השירות ולפנק אותם בכל דרך אפשרית. אני מאחל לכולנו הרבה שנות עשייה, שיתוף פעולה והצלחה."
2014-03-17

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות