יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
בדיקות קורונה ביקנעם

בדיקות קורנה ביקנעם - מתחם לבדיקות קורונה ביקנעם בחניה אחורית של קניון ביג BIG . מ 27 לאפריל יום שני, תופעל על ידי 3 קופות החולים - כללית, מכבי ולאומית- העיריה הקצתה שטח משותף.בדיקות קורנה ביקנעם
מתחם לבדיקות קורונה ביקנעם בחניה של ביג
BIG בחניה ליד קופ"ח כללית
התחנה תפעל ביום שני הקרוב – 27.4
תופעל על ידי 3 קופות החולים - "כללית", "מכבי" ו"לאומית" - העיריה הקצתה שטח משותף:

עיריית יקנעם ממשיכה להילחם בנגיף קורונה, וביוזמת ראש העיר, סימון אלפסי הקצתה העירייה שטח להקמת מתחם בדיקות לקורונה.
העובדה שביקנעם מספר החולים ממשיך לרדת ועומד כיום על חמישה בלבד ויש כארבעה עשר בבידוד ולא ידוע על חולים חדשים מגיעה בזכות התנהגות התושבים שנשמעים להוראות משרד הבריאות, ובעירייה יש רצון לשמור על בריאות התושבים ולמנוע  כל אפשרות של הדבקה. כפועל יוצא מכך פנה ראש העיר פנה לשלוש קופות החולים בעיר: "כללית", "מכבי" ו"לאומית" וביקש מהם שכל קופה תדאג לפתיחת תחנה לבדיקה מפני הקורונה, וציין שהעירייה תדאג להקצות שטח משותף לכך ולסדר אותו ככל שיצטרך. בקופות החולים הביעו רצון להקים מתחם כזה.
המתחם ימוקם בחניה שמאחורי מתחם "ביג" הסמוך לקופת חולים "כללית" כאשר המקום יגודר ויסודר על ידי העירייה, ולמקום יגיעו ניידות של הקופות לבדיקות כבר ביום שני הקרוב (27.4), בשלב הראשון ליום אחד, ולאחר מכן הן יגיעו שוב ככל שיהיה צורך.
הבדיקות נגד נגיף יתאפשרו אך ורק עבור כאלו שפיתחו תסמינים למחלה בנגיף, ואך ורק בהתאם להחלטת רופא הקופה בה אותו אדם מבוטח וביוזמתו.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"נגיף הקורונה ממשיך להתפשט, ולצד ההקלות השונות חשוב שנדע לשמור על בריאותינו ועל בריאות הסובבים אותנו. אני שמח שמספר החולים ומספר המבודדים יורדים מדי יום ואנו רוצים לשמור על כך. להקמת המתחם חשיבות עצומה. בהקמת המתחם יש להבטיח את בריאות התושבים והסביבה כולה, ושמגמת הירידה תימשך. אני מודה לקופות החולים ביישוב על שיתופי הפעולה לטובת בריאותם של התושבים. אני מאחל לכל החולים רפואה שלמה ובריאות איתנה".
2020-04-22

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות