יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
סוכות ביקנעם הופעות בצל הקורונה

סוכות שמח ביקנעם - משאית הופעות נודדת ומופעי ילדים. יומיים של פסטיבל על משאית נודדת יתקיים בחול המועד ברחבי העיר עם הזמרים קובי אפללו ומושיקו מור מופעים לילדים: סמי הכבאי וטל מוסרי ובוב ספוגפסטיבל על גלגלים ביקנעם בסוכות - קובי אפללו ומושיקו מור 06-07/10/2020
סוכות שמח ביקנעם - משאית הופעות נודדת ומופעי ילדים.
יומיים של פסטיבל על משאית נודדת יתקיים  בחול המועד ברחבי העיר עם הזמרים קובי אפללו ומושיקו מור .

חג סוכות כאן, ובצל הסגר ובהתאם לכללים עיריית יקנעם בשיתוף המתנ"ס יקיימו את פסטיבל על גלגלים, ובכך תמשיך יקנעם כמיטב המסורת לקיים פסטיבל מוביל בסוכות בעיר במשך מספר ימים.

הפסטיבל יתקיים במשך יומיים בחול המועד (ימים שלישי ורביעי 6-7.10) וייערך גם בבוקר וגם אחה"צ.

במסגרת מופעי הבוקר יתקיימו לילדים מופעים של סמי הכבאי וטל מוסרי ובוב ספוג. ביום שלישי יתקיים המופע של סמי הכבאי בארבע נקודות: המפל 40, חניית קשת טעמים, רחוב אכזיב מול מעון ויצו, ורחוב התבור 30. המופעים יתקיימו החל מהשעה 10:00 בבוקר, ויתקיימו בכל שעה עגולה. למחרת (יום רביעי) יתקיים מופע של טל מוסרי ובוב ספוג החל מהשעה 10:00 בבוקר בארבע נקודות: רחוב המעיין, רחוב האורנים, חניון רחוב גולן ורחוב השקד.

במסגרת מופעי הערב יתקיימו מופעים של הזמרים קובי אפללו ומושיקו מור. ביום שלישי יופיע אפללו בארבע נקודות החל מהשעה 18:00. אפללו יתחיל ברחוב האילנות, ומשם ימשיך לשער הגיא 50, רחוב סיני חניה פנימית, וצומת הבשן נחל בשור. למחרת, יום רביעי, יתקיים אחה"צ והערב והחל מהשעה 18:00 מופע על משאית של הזמר העולה מושיקו מור. המופע ינדוד בין ארבע מקומות: צומת סיגלית חרצית שכונה ותיקה, רחוב צאלים 81, רחוב השקד, ורחוב ההרדופים.

פסטיבל על גלגלים  יתקיים בהתאם למגבלות הקורונה והנחיות משרד הבריאות וממשלת ישראל, לרבות הסגר עליו החליטה הממשלה. התושבים מתבקשים לצפות במופעים מהמרפסות או מהחלונות בתיהם ולא לצאת לרחוב.

בנוסף לכך תסתובב ביום שני, 5.10,  ברחבי העיר משאית מוזיקלית עם סוכה ניידת.

ההשתתפות בפסטיבל והצפייה באומנים מותרת דרך המרפסות בלבד, ובהתאם לכללי משרד הבריאות.

הפסטיבל על גלגלים יתקיים בחסות משרד התרבות.

ראש העיר יקנעם - אלפסי סימון :

"שמחים לקיים פסטיבל ולהוביל תרבות גם ובמיוחד בימים לא פשוטים אלה. דאגנו להביא מופעים של זמרים ואומנים מובילים שישמחו את ילדינו, את בני הנוער שלנו ואת המשפחות שנמצאות בבתים. דאגנו ככל האפשר להגיע לכל רחבי העיר ושכולם ייהנו. אני מודה למשרד התרבות על התמיכה בהובלת הפסטיבל ומאחל לכל תושבי העיר סוכות שמח ובריא".

2020-09-30

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות