יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

רפואה קרא עוד : חדשות יקנעם
קנדידה

קנדידה היא פטריית שמר. פטריית הקנדידה היא יצור עמיד במיוחד. טיפול בקנדידה עם מרפאים או רופאים מוסמכים ומקצועיים.                קנדידה                                                                                                   בס''ד 
קנדידה היא פטריית שמר. פטריית הקנדידה היא יצור עמיד במיוחד 
הטיפול בקנדידה יכול להיות מקור להרבה סיפוק והצלחה אבל גם מקור להרבה תסכולים, אך כל זה תלוי בידע ובניסיון של המטפל יחד עם שיתוף הפעולה המלא של המטופל. עדיין לא הומצאה "תרופת הפלא" שאנו כולנו מחפשים. ההתמודדות עם צמיחה מאסיבית של קנדידה דורשת הרבה ניסיון מיומנות וידע על מנת להצליח במשימה.
 
קנדידה מקבלים מהרגלים לא בריאים כגון:אכילה ושתיה הנוגדים את הצרכים האמיתיים של הגוף, צריכה של תרופות כגון אנטיביוטיקה, סטרואידים וכו', מתחים ולחצים בקיצור אורח חיים לא בריא. ללא התייחסות לאותם גורמים טיפול בקנדידה נידון מראש לכישלון. בתור מטפל בקנדידה אני צריך לדעת, איך וכמה המטופל ישן, איך ומתי הוא קם, מה הוא אוכל, מה הוא שותה, מה התרופות ותוספות המזון שהוא לוקח על בסיס קבוע, כמה שעות הוא עובד ובמה, מה מצבו הרגשי, האם הוא עושה פעילות ספורטיבית וכו' .  רק אחרי בירור כל הרגלי החיים של המטופל ניתן לגלות מה המקור והשורש לזיהום הפטרייתי. הבירור הזה יחד עם התסמינים , דרגת הזיהום וסוג הפטריה קובעים את אופן הטיפול.
 
מכאן ברור מאליו שלא יכול להיות טיפול סטנדרטי וזהה לכולם. כל עוד שלא בררנו וגילינו ותיקנו את סיבת הזיהום, הטיפול במקרה הטוב יביא להקלה מסוימת אם בכלל. אסור להמעיט ביכולת של הפטריה לשרוד. לפעמים טיפול בקנדידה מצליח וכולם שמחים אבל פתאום יש נסיגה לא מובנת, אז מה קרה? -  הקנדידה מצאה דרת להתאים את עצמה לתנאים החדשים.
טיפול בקנדידה 
האמת היא שלא כל אחד יכול וצריך לטפל בקנדידה. כמו כל זיהום אחר גם זיהום הקנדידה והטיפול בקנדידה שייך לידיים של מרפאים או רופאים מוסמכים ומקצועיים.
 
למה מטופלים לפעמים מהססים להתחיל טיפול בקנדידה למרות הסבל והתסמינים המקשים על חייהם. התשובה היא שתופעת הקנדידה לא מוגדרת עדיין ברפואה כמחלה קלינית אלא תוצאה של הרגלי חיים לקויים. הרגלים שהפכו להיות טבע ואנחנו כולנו יודעים ומודעים כמה קשה לשנות את אותם הרגלים. לפעמים אנשים מעדיפים להמשיך ולסבול מבלי לוותר על גורמי הסבל שלהם. קשה להם לוותר על "ההנאות הקטנות" של החיים למרות הנזק שהם גורמים.
טפול בקנדידה הוא סוג של התמודדות עם האמת ולעתים קרובות אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה יותר חשוב, ההנאות החולפות או איכות החיים ארוכת הטווח.
 
לבריאות יש מחיר ולשמחתנו רוב המטופלים שלנו בוחרים בבריאות ובחיים.  ב ה צ ל ח ה.

מאמר מאת דניאלה שפי  כל הזכויות שמורות -  http://www.1818.co.il/     - מעבדת קנדידה פועלת בתוך בית חולים אלישע חיפה - .
 
2010-07-07

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות