רכב  הדפס

קווי אוטובוס נוספים ביקנעם
אלפסי פועל מול משרד התחבורה ואומני אקספרס להוספת קווי נסיעה חיוניים לרווחת תושבי יקנעם. ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי נפגש השבוע עם מנהל הפרויקט של חברת אומני אקספרס במטרה לשדרג ולייעל את פעילות החברה ביקנעם ובסביבותיה

קווי אוטובוס נוספים ביקנעם
אלפסי פועל מול משרד התחבורה ואומני אקספרס להוספת קווי נסיעה חיוניים לרווחת תושבי יקנעם
ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי נפגש השבוע עם מנהל הפרויקט של חברת "אומני אקספרס" במטרה לשדרג ולייעל את פעילות החברה ביקנעם ובסביבותיה.
במהלך הפגישה  ביקש ראש העיר לבחון את האפשרות להוציא קו מיקנעם דרך עוספיא לאוניברסיטת חיפה ולטכניון וזאת במטרה להקל על הסטודנטים תושבי העיר ועל העובדים במוסדות הללו את ההגעה והחזרה. ראש העיר הוסיף וביקש לבדוק גם הפעלת קו נסיעה לתחנת הרכבת בבנימינה בשעות הבוקר ואחרי הצהריים, הפעלת קו לקריית טבעון, הגדלת תדירות הנסיעה בקווים לשכונה הירוקה, ותוספת נסיעות בקווים העירוניים מהמרכז המסחרי "ביג" עד השעה 22:00.
בנוסף לכל אלו, דרש ראש העיר שהחברה תקפיד על עמידה בלוח הזמנים.
מנהל הפרויקט של החברה הבטיח לראש העיר לבדוק ולבחון את כל דרישותיו מול משרד התחבורה, והודיע לו שעל פי בקשתו  ובאישור משרד התחבורה קווי הלילה שפועלים בימים חמישי, שישי ומוצ"ש לרמת ישי וטבעון ולחיפה ובחזרה יפעלו במהלך הקיץ במשך כל השבוע.
חברת "אומני אקספרס" זכתה במכרז להפעלת התחבורה הציבורית ביקנעם והיא החלה לפעול בעיר בסוף החודש האחרון (ינואר) לאחר שעמדה בכל הדרישות שהציבו לה העירייה ומשרד התחבורה והצטיידה כנדרש.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"חברת "אומני אקספרס" עושה כל מאמץ כדי לתת את השירות הטוב ביותר לתושבי יקנעם. לנגד עיניי עומדים תושבי העיר, ואני פועל לילות כימים מול מנהלי החברה ומשרד התחבורה כדי שהתושבים יהיו מרוצים, יקבלו את השירות הטוב ביותר ויגיעו למחוז חפצם במהירות וביעילות. נמשיך לעקוב אחרי פעילות החברה ולפעול מולה ומול משרד התחבורה כדי לייעל את פעילותה לשביעות רצון התושבים."


2011-03-02